Dzisiaj chciałabym polecić książkę, która jest częścią KURSU POZYTYWNEGO MYŚLENIA. Napisała ją pani Beata Pawlikowska: Świat mówi: KOCHAM CIĘ.
Jestem łasa na książki, które pomagają żyć i które ukierunkowują nas pozytywnie.
Tą pozycję zakupiłam akurat w BIEDRONCE. Zdarzyło mi się znaleźć w tym dyskoncie sporo fajnych pozycji, które z ogromną przyjemnością czytam.
Dlaczego ją polecam? Powód jest banalny. Nie zawsze mamy ochotę przebijać się przez "ciężkie" pozycje, dochodzić do głębi problemu na zasadzie analiz psychologicznych. Niekoniecznie potrzebujemy do spodu zrozumieć problem, najistotniejsze, aby z niego po prostu wyjść.
Bywa też, że rozgrzebiemy problem, wydobędziemy go na wierzch, a potem... nie potrafimy go zamknąć. Żyjemy wciąż tym problemem i czujemy się coraz gorzej i gorzej. I bez psychologa ani rusz.
A prawda jest taka: że nic na siłę!!!!
JA NIC NIE MUSZĘ
Każdy z nas może zmienić swoje życie!!!! Najważniejsze, to trafić na dobrego nauczyciela.
Bywa też, że rozgrzebiemy problem, wydobędziemy go na wierzch, a potem... nie potrafimy go zamknąć. Żyjemy wciąż tym problemem i czujemy się coraz gorzej i gorzej. I bez psychologa ani rusz.
A prawda jest taka: że nic na siłę!!!!
JA NIC NIE MUSZĘ
Każdy z nas może zmienić swoje życie!!!! Najważniejsze, to trafić na dobrego nauczyciela.








