Ostatnio media indoktrynują nieświadomych historycznie ludzi, nieuniknioną wojną ukraińską. Rosja ma ich napaść.
Zarządzających Polską, dla niepoznaki nazywanych "rządem", których nijak polskim rządem nazwać nie można, zawarł nawet tajemniczy sojusz między Ukrainą i Anglią.
Ni cholery nie rozumiem dlaczego Polska zawiera taki sojusz? Niczym nie uzasadniony, a niosący za sobą niebezpieczeństwo, że znowu Polacy będą ginąć w nie swojej wojnie.
Nie chcę za bardzo się rozpisywać w tym temacie, ale
dla mnie głosowanie w knasejmie pod tytułem: chórem za Ukrainą, obnażyło całą
opozycję. Jedynie poseł Braun był przeciwny.
Czy naprawdę, poza jednym posłem mamy w tym rezydującym w Polsce - knesejmie, samych durni? Solidarni z banderowcami? Wspierający banderowców?







