Pokazywanie postów oznaczonych etykietą porozumienie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą porozumienie. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 15 lutego 2022

Nie widzę żadnej wojny...

Ostatnio media indoktrynują nieświadomych historycznie ludzi, nieuniknioną wojną ukraińską. Rosja ma ich napaść.
Zarządzających Polską, dla niepoznaki nazywanych "rządem", których nijak polskim rządem nazwać nie można, zawarł nawet tajemniczy sojusz między Ukrainą i Anglią
Ni cholery nie rozumiem dlaczego Polska zawiera taki sojusz? Niczym nie uzasadniony, a niosący za sobą niebezpieczeństwo, że znowu Polacy będą ginąć w nie swojej wojnie.

Nie chcę za bardzo się rozpisywać w tym temacie, ale dla mnie głosowanie w knasejmie pod tytułem: chórem za Ukrainą, obnażyło całą opozycję. Jedynie poseł Braun był przeciwny. 

 Sejm wyraził solidarność z Ukrainą. Przeciw tylko poseł Grzegorz Braun

Czy naprawdę, poza jednym posłem mamy w tym rezydującym w Polsce - knesejmie, samych durni? Solidarni z banderowcami? Wspierający banderowców? 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...