Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kochaj siebie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kochaj siebie. Pokaż wszystkie posty

sobota, 19 czerwca 2010

Najważniejsze - pokochać siebie i innych

Najważniejsze jest pozytywne podejście do życia.
Czasem bardzo trudno wzbudzić w sobie pozytywne uczucia, kiedy nic nam się nie układa i odnosimy wrażenie, że cały świat jest przeciwko nam.


A tak naprawdę to są tylko nasze odczucia, nasze myśli. To one powodują, że widzimy świat jako brzydki, nie przychylny nam, okropnie zły.


Swoimi negatywnymi myślami, przyciągamy do swojego życia niedobrych, wykorzystujących nas ludzi, niekorzystne dla nas sytuacje i problemy.




Każda nasza myśl, tworzy naszą przyszłość. Nie twórzmy sami sobie złej, smutnej przyszłości.
Zmieńmy nasze myśli.





Ale jak je zmienić?




Może na początek zacznijmy od pokochania wszystkich ludzi i co najważniejsze...siebie.




Jak to zrobić?




Zacznijmy od prostych słów, które skierujmy do siebie, a potem kolejno do innych ludzi:




Kocham Cię, jestem z Tobą, Kocham Cię.




Te jakże proste słowa, potrafią zdziałać cuda.






Nie marnujmy czasu. Zacznijmy już dziś, tu i teraz kochać siebie - takimi jakimi jesteśmy, ze wszystkimi swoimi wadami, kłopotami, czarnowidztwem.


Pokochajmy siebie takimi jakimi jesteśmy.




Zacznijmy powoli i systematycznie zmieniać naszą przyszłość.


A kluczem do tego jest Miłość.
KOCHAM CIĘ, JESTEM Z TOBĄ.

Ze wszystkich rzeczy na świecie największa jest Miłość

"Ze wszystkich rzeczy na świecie największa jest MIŁOŚĆ."


Miłość i nienawiść nie idą w parze. Nie potrafimy kochać i wyrazić Miłości, jeżeli nienawidzimy kogoś lub czegoś.
Te dwa uczucia po prostu nie wystepują razem!!!
Żeby kochać, musimy przebaczyć wszystkim tym, których nienawidzimy.
Dopiero wtedy, gdy usuniemy nienawiść ze swojego serca, możemy pokochać.


Miłość jest silniejsza od nienawiści.



Wiedząc o tym, możemy już teraz zacząć wyganiać nienawiść ze swojego serca.


Nienawiść jest smiertelną trucizną. Niszczy nas psychicznie, fizycznie i duchowo.


Uwolnijmy się od nienawiści, która opanowała nasze serca.


Powtarzajmy codziennie afirmację:


Miłość jest prawem, życiem i działającą siłą.
Miłość jest we mnie i wokół mnie.
Kocham i jestem kochana."


Niech w naszych sercach mieszka wyłącznie MIŁOŚĆ




Na podstawie - "Dążenie ku światłu" - Max Freedom Long
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...