Najważniejsze jest pozytywne podejście do życia.
Czasem bardzo trudno wzbudzić w sobie pozytywne uczucia, kiedy nic nam się nie układa i odnosimy wrażenie, że cały świat jest przeciwko nam.
A tak naprawdę to są tylko nasze odczucia, nasze myśli. To one powodują, że widzimy świat jako brzydki, nie przychylny nam, okropnie zły.
Swoimi negatywnymi myślami, przyciągamy do swojego życia niedobrych, wykorzystujących nas ludzi, niekorzystne dla nas sytuacje i problemy.
Każda nasza myśl, tworzy naszą przyszłość. Nie twórzmy sami sobie złej, smutnej przyszłości.
Zmieńmy nasze myśli.
Ale jak je zmienić?
Może na początek zacznijmy od pokochania wszystkich ludzi i co najważniejsze...siebie.
Jak to zrobić?
Zacznijmy od prostych słów, które skierujmy do siebie, a potem kolejno do innych ludzi:
Kocham Cię, jestem z Tobą, Kocham Cię.
Te jakże proste słowa, potrafią zdziałać cuda.
Nie marnujmy czasu. Zacznijmy już dziś, tu i teraz kochać siebie - takimi jakimi jesteśmy, ze wszystkimi swoimi wadami, kłopotami, czarnowidztwem.
Pokochajmy siebie takimi jakimi jesteśmy.
Zacznijmy powoli i systematycznie zmieniać naszą przyszłość.
A kluczem do tego jest Miłość.
KOCHAM CIĘ, JESTEM Z TOBĄ.
Czy magia działa? Czy astrolog potrafi przewidzieć przyszłość? Czy tarocista potrafi prawidłowo odczytać przyszłe wydarzenia? Jak to naprawdę jest, z tą ezoteryką? Badam, zgłębiam, szukam, sprawdzam. I walczę w ogrodzie... bo ogród to moje drugie hobby. Eksperymentuję, kombinuję tworzę. Cieszy moje oko każda roślinka, każdy kwiatek.🧡🧡🧡
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mysl tworzy przyszłość. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mysl tworzy przyszłość. Pokaż wszystkie posty
sobota, 19 czerwca 2010
Subskrybuj:
Posty (Atom)






