Czasami żyjemy obok kogoś, ale nie przyglądamy mu się dokładnie. Jest, bo jest, aż nagle zauważamy, że nas denerwuje i wcale nie wzbudza w nas pozytywnych uczuć. Usilnie staramy się go zrozumieć i tolerować, ba nawet zaakceptować, ale nasza podświadomość zaczyna coraz głośniej mówić: HALLO !?!? I wtedy pytamy się sami siebie: w czym rzecz? Dlaczego ta przesłodka osóbka nas drażni? Dlaczego nas wkurza? Jest przecież taka miła, a że czasem zaczyna sączyć takim jadem... brrrr... Słodka osóbka i sączy jadem? Coś tu nie pasuje.
Ten post powinien być psychologiczną rozprawką nad Olą, ale ja skupię się jedynie na tym co pokażą mi karty. Jak ją opiszą. Nie wykluczam, że moja podświadomość może mnie mylić. I całkiem możliwe, że po prostu zbyt przypomina mi kogoś z przeszłości, kogo wcale nie lubiłam? A może z gruntu jest podłą osobą, która stara się zamaskować tą podłość, a ja usilnie staram się nie słuchać swojego głosu wewnętrznego, bo..... ona taka biedna jest.
Jak zwykle, dla określenia charakteru danej osoby użyje jedynie 6 kart.
Więc, jaka jest Ola?
1. ŚMIERĆ 2. Rycerz pałek STRZELEC 3. VII pałek 4. walet kielichów 5. SIŁA 6. UMIARKOWANIE